На алеї біля пам’ятника Шевченку висадили декілька сотень кущів лаванди. Там прохідна зона і кожен містянин зможе побачити фіолетові квіти та пофотографуватися. Обрали цю багаторічну рослину, бо вона має приємний і заспокійливий аромат. Зацвіте лавандова алея через 1-2 роки.
Про це повідомили в Дніпровській міській раді.
«Ми обрали лаванду, бо це багаторічна рослина, вона має приємний заспокійливий аромат. Був вибір між листатою та вузьколистою. Обрали другу, бо її аромат має легкі нотки евкаліпту, а колос цвітіння яскраво-блакитного кольору і матиме гарний вигляд. Але максимально ефектну картину цвітіння лаванди мешканці зможуть побачити через 1-2 роки. Адже лаванда має прийнятись», — розповіла заступниця начальника служби благоустрою КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради Євгенія Шевелько.
Дніпрян попросили піклуватися про квіти та не зрізати їх.
Подібні локації з лавандою можна знайти не лише тут, а ще в парку Зелений Гай, Сагайдак, парку імені Усачова та парку Придніпровський.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі перейменували вулицю Андрія Фабра.
Перші заклади McDonalds у Дніпрі з'явилися у 1997 році. Щоб…
У серпні в Дніпрі вимикатимуть газ.
У Дніпрі провели в останню путь активіста Михайла Тонконогого, якого…