Епопея навколо перейменування Новомосковська триває вже майже рік. Усе почалося з розмов про необхідність зміни топоніма через закон про дерусифікацію, потім тривали палкі дискусії у соцмережах, а згодом обрали три ймовірні назви.
І ось нарешті завершилося народне голосування за нову назву міста, про це повідомив міський голова Сергій Рєзнік на своїй Facebook-сторінці. Свої голоси упродовж місяця можна було залишити на платформі електронної демократії Е-dem, або на виборчих дільницях в школах.
Як зауважив мер, інтерес населення до цього питання виявився вкрай низьким – в 70-тисячному місті проголосували лише 1309 чоловік. Такі результати електронного голосування, без паперових бюлетенів.
Відсьогодні робоча група приступає до збору й опрацювання даних зі скриньок для голосування й узагальнення результатів, – зазначив мер.
Читайте також:
Автор:
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.
На календарі друга половина літа, багато жителів Дніпра замислюються про…
У Дніпрі та Кривому Розі планують дерусифікувати ще 300 топонімів.
У Новомосковську, що на Дніпропетровщині викрили підпільний завод, який виготовляв…