9 серпня в Нікополі викрали дитину з дитячої лікарні, повідомляють журналісти ГО “Прихист”. Неповнолітній хлопчик перебуває на стаціонарі в лікарні Нікополя, поки триває процес позбавлення батьківських прав його батьків.
У п’ятницю, 9 серпня біологічний батько прийшов до лікарні, щоб провідати сина та забрав його. Після цього він зник разом з дитиною в невідомому напрямку.
Працівники ювенальної превенції оперативно виїхали на місце та розпочали пошук дитини.
За декілька годин дитину вдалося знайти. Повідомляється, що з малим все добре. Тепер хлопчика знову повернуть до лікарні, після чого його долю вирішуватимуть у соцслужбі.
Читайте також:
Автор:
У Тернівці на Дніпропетровщині електрик впав зі стовпа.
Житель Дніпра намагався пограбувати "Аврору".
У Дніпрі на Монастирському острові багато років працювало незвичайне кафе.…
Абітурієнти в Дніпрі ще можуть вступити на бюджет в один…