Слідчі повідомили зловмисниці про підозру, розповіли в поліції.
Зловмисниця заклала викрадений телефон на ім’я знайомого до ломбарду, а гроші витратила на власні потреби.
Подія сталася 13 січня близько 13.30 на одній із зупинок громадського транспорту по вулиці Київській. 82-річній жінці вийти з автобуса допомогла інша пасажирка. Потім зловмисниця перевела бабусю через дорогу та залишила у себе пакет пенсіонерки. В ньому знаходився гаманець, телефон та харчі.
Копи встановили особу фігурантки. Нею виявилася раніше неодноразово засуджена за майнові злочини 51-річна місцева жителька. Телефон правоохоронці вилучили та повернули власниці.
30 січня за погодженням з Нікопольською окружною прокуратурою жінці повідомили про підозру у крадіжці за ч.4 ст.185 КК України.
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.