13 вересня до патрульних звернулася мешканка Львова, яка розповіла, що сусідка перебуває на балконі 2-го поверху, але не може потрапити до своєї квартири.
Як виявилося пізніше, жінку на балконі закрив кіт. Він стрибнув на двері й зачинив там свою господиню. Понад дві години його господарка провела поза межами квартири, поки патрульні не визволили львів’янку із пастки.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі зупинили водія, який вдвічі перевищив дозволену швидкість.
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.
У Дніпрі пара обікрала жінку посеред вулиці.
Поціновувачам швидкісної їзди варто звернути увагу.