Інцидент стався на території Покровської сільської ОТГ. 27 серпня до медиків надійшов виклик про дівчинку, яка була без свідомості на дитячому майданчику. Місцеві мешканці розповіли, що група дітей була в неадекватному стані, від них тхнуло алкоголем.
На місце негайно відправилася бригада швидкої, повідомила медик Оксана Крепська.
Приїхавши на виклик, медики побачили непритомну 10-річну дівчинку. Поруч була мати пацієнтки та ще одна маленька дитина. Пояснити, що сталося жінка не змогла. Вона поводилася неадекватно та заважала фельдшерам оглядати постраждалу.
Читайте також:
Автор:
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.
Від ворожого удару по Нікопольщині постраждало вже семеро.
На Дніпропетровщині судитимуть керівницю поштового відділення, підозрювану у привласненні коштів.
Житель Дніпропетровщини закликав до обрання "нового уряду".