За даними слідства, в червні цього року 45-річний чоловік зустрів свого знайомого та пообіцяв йому допомогти нелегально виїхати з України. Свої послуги він оцінив в 10 тисяч доларів. Також зазначив дату, коли можна покинути країну, та розповів всі деталі виїзду. Так, згідно домовленості, на початку липня військовозобов’язаний приїхав до Мукачево та самостійно поселився до готелю, де чекав на подальші вказівки. Однак його викрили правоохоронці.
Про це повідомили в Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Східного регіону.
Там також додали, що під час викриття схеми, знайома військовозобов’язаного передала підозрюваному організатору 10 тисяч доларів.
Його також затримали правоохоронці та повідомили про підозру за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, вчинене з корисливих мотивів( ч. 3 ст. 332 КК України). Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення залогу в розмірі 242 000 гривень. Слідство ще триває.
Читайте також:
Автор:
Війна забрала життя ще одного нашого земляка.
У Дніпрі сталася серйозна ДТП.
Дніпрянин вигадав дивний спосіб повернення боргів.
На Дніпропетровщині посилять відеонагляд.