Сходження на гору, а особливо взимку, досить небезпечний процес. У цьому переконалася туристка із Дніпра, яка травмувалася під час проходження туристичного маршруту.
Як розповіли закарпатські рятувальники, 40-річна мешканка Дніпра отримала травму, коли спускалася з гори Кукул. Жінка потребувала допомоги в транспортуванні.
На порятунок мандрівниці відправився один із загонів ДСНС.
Як стало відомо, жінка послизнулась на шляху та травмувала ліву ногу, через що була змушена зупинитись неподалік від точки порятунку RA004, що на полонині Григорівка (район гори Підберди).
Рятувальники надали постраждалій туристці необхідну допомогу та транспортували до Ясінянської станції екстреної медичної допомоги, де передали її лікарям. Ті в свою чергу доправили травмовану до Рахівської районної лікарні.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…