У вівторок, 2 квітня в Кам’янському через сильний вітер впала тополя. Кремезне дерево звалилося на зупинку, де в той момент були люди – дві жінки та чоловік. На місце вирушили медики, розповіла начальниця Кам’янської станції екстреної медичної допомоги Лариса Биданцева.
Медик каже, що він сильного вітру на зупинку, де були люди впала тополя. У постраждалих були численні забої.
Всім постраждалим надана екстрена медична допомога в повному обсязі: з фіксацією хребта поперекового і шийного відділу, внутрішньовенним доступом, знеболенням і інфузією розчинів, – розповідає Лариса.
У жінок – закриті черепно-мозкові травми, забій хребта грудного відділу, а у чоловіка – закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та підозра на перелам поперекового відділу хребта.
Усіх трьох забрали до лікарні. Наразі вони під наглядом лікарів.
Дерево, яке упало на зупинку, вже прибрали.
Читайте також:
Автор:
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.
У Кам'янському на Дніпропетровщині чоловік влаштував різанину в барі.
Помер військовий з Кам'янського В'ячеслав Золотаревський.
У Кам'янському районі обікрали будинок військового.