У Дніпроводоканалі пояснили, чому тариф на воду має зрости на понад 50 гривень
Тариф може зрости на 50 гривень.
У КП Дніпроводоканал пояснили, чому в Дніпрі пропонують переглянути тариф на централізоване водопостачання та водовідведення для населення. Підприємство пропонує підвищити його з 31,36 грн до 86,67 грн за кубометр.
Як зазначають у водоканалі, чинний тариф не переглядався вже п'ять років, тоді як витрати підприємства за цей час суттєво зросли.
Чому пропонують підвищити тариф
Серед основних причин перегляду вартості послуг у КП «Дніпроводоканал» називають:
- значне подорожчання електроенергії;
- зростання цін на паливо;
- збільшення вартості реагентів, необхідних для очищення води;
- загальне підвищення витрат на забезпечення стабільної роботи підприємства.
У водоканалі наголошують, що саме ці фактори вплинули на нові економічні розрахунки.
Наразі новий тариф ще не затверджений. КП Дніпроводоканал вже подало відповідні розрахунки до Дніпровської міської ради, де вони проходитимуть процедуру розгляду та погодження.
До ухвалення відповідного рішення для споживачів продовжує діяти чинний тариф.
Читайте також: