Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб продовжує здійснювати соціально-гігієнічний моніторинг якості питної води з підземних джерел водопостачання: громадських та індивідуальних колодязів, артезіанських свердловин.
Про це повідомляє Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Вживання питної води, яка не відповідає вимогам санітарних норм і правил, може призводити до різних захворювань людини, як інфекційних, насамперед кишкових, так і неінфекційних.
Одним із неінфекційних захворювань, пов’язаних з вживанням води з підземних джерел є водно-нітратна метгемоглобінемія, коли у воді вміст нітратів перевищує допустимі нормативи, що особливо небезпечно для немовлят та дітей раннього віку до 3-х років.
Тому проводиться моніторинг вмісту нітратів у воді з підземних джерел водопостачання.
На території Дніпропетровщини протягом ІІ-го кварталу 2024 року з підземних джерел питного водопостачання населення досліджено:
Читайте також:
Автор:
Помер військовий з Кам'янського В'ячеслав Золотаревський.
На Дніпропетровщині втонув чоловік.
У Дніпропетровській області збили ще один російський розвіддрон.
У Дніпрі світло вимикатимуть весь день, але графіки на 4…