У Кривому Розі пацієнтка побила медсестру
Мати трьох дітей перебувала на стаціонарному лікування у криворізькій інфекційній лікарні, де й вчинила злочин. Жертвою агресивних дій пацієнтки стала медична сестра закладу.
За даними слідства, 4 лютого дві жінки зустрілися на сходах між 2-м та 3-м поверхом, їх розмова носила конфліктний характер. Раптово, у ході з’ясування питань, пацієнтка накинулася на медпрацівницю, схопила за плечі й штовхнула її – та впала, ударившись спиною та сідницями об стіну та сходи.
На місце події викликали поліцію, яка встановила, що зловмисниця своїми протиправними діями завдала потерпілій умисних тілесних ушкоджень і кваліфікували як кримінальний проступок, передбачений ч.1 ст.126 КК України.
16 лютого Дзержинський районний суд міста Кривого Рогу визнав громадянку винуватою та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.
Читайте також:
Автор:
На Криворіжжі зафіксували масовий мор риби.
На підприємстві у Кривому Розі сталася пожежа.
Чоловік заявив, що навіть не знав про розлучення зі своєю…
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.