Мова йде про вулицю Андріївську, яка до цього була Кам’яногірською. Тепер їй хочуть обрати нове ім’я – Духмяна. Про це йдеться у проєкті рішення, оприлюдненому на сайті Дніпровської міської ради.
Наразі це тільки плани, адже підпису мера на документі немає. Зазначається, що перейменування відбудеться з ініціативи місцевих мешканців, які звернулися з таким проханням до міськради.
Нагадаємо, у Дніпрі нову назву отримала вже перейменована у 2015-му вулиця Андрія Фабра.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі знову змінили схему руху в центрі міста.
Школярів безплатно підвозитимуть до шкіл.
Цуценя та його мама, яких знайшли майже без свідомості у…
У Дніпрі судитимуть директора ТОВ за зловживання повноваженнями.