У сквері Усачова, що на лівому березі, рясно квітнуть сакури. Цими вихідними там влаштували “японський” вечір. Дніпряни могли бачити самураїв та гейш, вдягнених в речі, які нагадують традиційні японські наряди. З воїнами активно фотографувалися діти та дорослі.
Тож органічною стала поява яскравих “японців” в сквері у неділю, тематична музика та мультфільм з країни сонця, яке сходить. Вийшло атмосферно, – йдеться у Facebook-спільноті Райончик.
Читайте також:
Автор:
Сьогодні у Дніпрі сталася серйозна ДТП.
Сьогодні сили ППО збили у небі над областю 2 ворожі…
УАФ звернулась до УЄФА з незвичним проханням.
Гарного дня, друзі!