До Технічного музею “Машини часу” передали супутник.
Музей, відомий своєю колекцією, різноманітних технічних виробів 20 століття поповнився цікавим експонатом.
Хто може допомогти виготовити обтічники зі склопластику або зможе переробити гумову кулю у сферу ø 850 мм. Ім’я помічника – стейкхолдера музею “Машини Часу” буде відправлено у космічний простір музею на висоту 12м, де буде продовжувати свій політ Дніпровський супутник ДС-МГ, – пише Михайло.
Супутник, який передали до музею, застосовувався у наукових цілях. Виготовлений конструкторами КБ “Південне”, прилад використовувався для космічних досліджень у минулому столітті.
Нагадаємо, минулого літа у Дніпрі “приземлився” перший в Україні “F-16”.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…