У цю суботу, 24 вересня, буде працювати ботсад ДНУ. Окрім прогулянки та фотосесії, для відвідувачів буде доступна локація, де можна побачити малюнки створені за допомогою мікробів. Організовує «творчу виставку» біофак ДНУ.
Зазначається, що вхід платний, квиток для дорослих коштує 30 гривень, для дітей – 15. Для переселенців вхід до саду та до оранжереї безкоштовний, при наявності посвідчення.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…