У Дніпрі водії та інші містяни стали частіше порушувати комендантську годину. У зв’язку з цим у місті посилять контроль над дотриманням обмежень. Порушників будуть притягати до відповідальності.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.
“Останнім часом з’явилося більше порушників комендантської години. Це і водії, і просто компанії людей. Нагадую – триває війна. Встановлені обмеження – це необхідність. Правоохоронці посилять контроль. Усіх, хто нехтує правилами – притягатимуть до відповідальності”, – написав Сергій Лисак.
Він також додав, що у місті відбулася Рада оборони, на якій обговорили важливі питання щодо безпеки мешканців та захисту регіону. Також – підготовку до нового навчального року.
Читайте також:
Автор:
Житловий масив Сонячний у Дніпрі з'явився на початку 1970-х років.…
У Дніпрі проведуть розважальні заходи.
У Новомосковську вночі не буде води.
На Дніпропетровщині помітили рідкісних чорних лелек.