У Новокодацькому районі Дніпра, посеред житлового масиву, помітили водяну курочку. Сфотографувати пташку вдалося місцевому жителю Олегу.
На фото вище – водяна або як її ще називають болотна курочка. Це невеликий, розміром з голуба, водоплавний птах з родини пастушкових, широко поширений на всіх материках, за винятком Австралії і Антарктиди.
Птах дійсно схожий на свійську курочку, але має довжелезні пальці та селиться на водоймах зі стоячою або проточною водою і заболоченими, зарослими берегами. Веде прихований спосіб життя — попри велику поширеність, цю птицю буває важко побачити в дикій природі.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі через проведення аварійних робіт деякі вулиці залишились без…
Світла буде трохи більше.
Війна забрала життя ще одного нашого земляка.
У Дніпрі сталася серйозна ДТП.