Про це повідомили у пресслужбі Слобожанської територіальної громади.
Біля «Епіцентру», який знаходиться на автомагістралі, яка веде у напрямку Підгородного, досить жвавий рух. Поруч зупинки маршрутних автобусів, тому люди бігають через швидкісну дорогу і наражають себе на небезпеку.
23 вересня, тут нарешті почали спорудження пішохідного переходу. Повідомляється, що на цьому місці зведуть два зупиночних комплекси та два переходи.
Створення пішохідного переходу – це проблема, з якою до Слобожанської селищної ради та торгового центру зверталися безліч жителів і гостей громади. Бо на цій ділянці автомобільної дороги було зафіксовано багато дорожньо-транспортних пригод з смертельними випадками, – зазначили у Слобожанській ОТГ.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…