Як розповіли у Музеї машини часу, вони змогли оживити черговий експонат – легендарний велосипед “Україна”, який був вироблений на Харківському велосипедному заводі у 1993 році. Тобто у велосипеда вже ювілей – 30 років.
Цей експонат ви побачите на виставці «ХВЗ За Генерацію», яка присвячена 100-річчю Харківського велосипедного заводу.
Оскільки цей велосипед з майже ракетним двигуном Д-6 в одну кінську силу, дозволяв поїхати набагато далі, ніж звичайний велосипед, ще і з вітерцем 30 км/год.
P.S. У ці вихідні сам перевірив! Посмішка після польоту на «дирчику» не сходила в мене з обличчя та чесно кажучи продовжую посміхатися, коли пишу цей пост! – йдеться у повідомленні.
Читайте також:
Автор: