Неприємною історією поділилася місцева мешканка Ірина. За словами жінки, у дворі біля їхнього дому по вулиці Калиновій облаштували клумбу з квітами та зеленими кущами. Вона зазначила, що чекала того, щось з’являться вандали і хтось може вкрасти квіти чи зелені насадження, але все літо клумба простояла не ушкодженою.
Але нещодавно хтось вкрав 12 метрів металевого паркану, який огороджував клумбу. Цікаво те, що конструкцію зняли обережно, відкручуючи кожен ґвинтик, тому Ірина допускає, що хтось забрав цей паркан собі на дачу, адже все було зроблено “по-господарськи”.
Ірина написала заяву до поліції, проте розуміє, що викрадений паркан не першочергова задача.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…