Про це повідомляється на сторінці бригади у Facebook.
“За волонтерською програмою “ленд-ліз від ватників” воїни-танкісти на постійній основі трофеять рашкіну зброю та техніку. Як виховані воїни, хлопці спочатку дякують, даруючи всім причетним оркам квитки до концертної зали, а лише потім починають займатися віджатою технікою”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…