Журналісти dnepr.info дізналися скільки можна виручити за старовинні статуетки, які є чи не кожен на антресолях.
У 1960-х на полицях магазинів з’явилася статуетка «Майська ніч». Без сколів, тріщин, потертостей та подряпин продати таку сьогодні можна за 1000 грн.
У 1980-х роках були популярні різні маленькі статуетки з кольорового скла. Вони були дуже гарними, невеликими та тендітними. Сьогодні придбати чи продати таку статуетку у «віці» можна за 800 грн.
Статуетка «Сеттер з дичиною» була популярна в 1960-х роках і стояла як прикраса на серванті. Нині за неї можна отримати в середньому 500 грн. При цьому «сетер» має бути без сколів, тріщин та реставрацій.
Статуетка «порцелянова ковзанярка» була дуже популярна. Років 40 тому її продавали у багатьох магазинах і в тих, у кого порцелянова «лялька» не розбилася, маю можливість заробити в середньому 400-500 грн. Рівно за стільки продають порцелянову ковзанярку в хорошому стані в Дніпрі.
Від 500 до 600 грн можна заробити на продажі вінтажного штофу «рибки» – до комплекту повинні входити чарки і сам графин. Такі «рибки» випускалися у 1960-х роках. Вони були розписані вручну.
Аналогічну суму можна отримати за дерев’яну статуетку «Орел». Вони були популярні в 1970-х роках, «орлів» часто дарували як сувеніри або на новосілля.
Читайте також:
Автор:
Мати 18-річного В’ячеслава, якого підозрюють у вбивстві мовознавиці Ірини Фаріон…
У Дніпрі на вулиці Космічній Peugeout 206 збив 68-річного чоловіка та…
Сьогодні у Дніпрі помітили рідкісного отруйного павука.
Сьогодні у Дніпрі сталася серйозна ДТП.