Про це повідомило відділення НОК України у Дніпропетровській області.
Тільки-но у Люцерні (Швейцарія) жіноча четвірка парна у Фінальній кваліфікаційній регаті посіла II місце у фіналі та здобула олімпійську ліцензію на Олімпіаду у Парижі, – йдеться у публікації.
У четвірці веслували Наталія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд, Анастасія Коженкова. У фіналі українська команда довго лідирувала та посіла друге місце.
Завдяки цьому Україна повертається до виступів у цьому виді човна вперше з 2016 року.
Ліцензію на Олімпійські ігри 2024 у Парижі отримали вже 7 спортсменів Дніпра: Анна Рижикова, Ярослава Магучіх, Михайло Кохан, Олександр Желтяков, Денис Кесіль, Єлизавета Литвиненко та Анастасія Коженкова.
Раніше ми писали, що спортсменка з Дніпра отримала “бронзу” на етапі “Діамантової ліги” в Марокко.
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.