Журналісти dnepr.info дізналися, як раніше виглядав один із трамвайних маршрутів, що вже не існують, знаходився він на вулиці Короленка.
З розвитком міста у Дніпрі було ліквідовано кілька трамвайних маршрутів. Зараз складно уявити, але трохи більше 50 років тому вулицею Короленка проходили трамвайні колії. На маршруті, що проходив вулицею Святослава Хороброго було «відгалуження» – трамвай спускався на вулицю Короленка, потім повертав на вулицю Шевченка, проїжджав повз Троїцьку церкву і рухався до Виконкомівської.
Цей маршрут розпочав роботу у 1906 році і була лінією «Міського трамваю» – підприємства, організованого не бельгійцями, а місцевою владою. Трамвайні колії не проходили всією вулицею, а охоплювали невелику її частину. Перевозив людей маршрут №2.
Цю ділянку трамвайних колій демонтували на початку 1970-х років. Разом із ним трамвай перестав ходити вулицею Виконкомівською – у районі сучасного Кельнського бульвару був розворотний трикутник для комунального транспорту.
фото: О. Ковальчук, О. Митник, група «Історія у фотографіях. Катеринослав-Дніпропетровськ»
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.