До середини 1990-х років мешканці міст, у тому числі й Дніпра, часто розводили голубів. Будинки для пернатих зводили як у приватному секторі, так і у дворах багатоповерхівок. Тож тепер ці птахи невіддільна частина екосистеми міста, але в Зеленому Гаю стикнулися з несподіваною проблемою.
Через навалу птахів алеї парку завалені пташиним послідом.
На це звернули увагу дніпряни, які прогулювалися у парку цього тижня. На відео, яке поширили в соцмережах видно, що дорога та бильця забруднені голуб’ячим послідом. Містяни зауважують, що до “бомбардування” доєдналися ще й круки.
Побачити масштаби проблеми можна на відео нижче:
Нагадаємо, раніше у деяких районах Дніпра існували голуб’ятні.
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.