Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради, звернувся до жителів Дніпропетровщини. Він закликав усіх не ігнорувати тривоги та під час сирени перебувати у безпечних місцях. Адже можливі повторні ракетні атаки.
Прошу всіх бути в укриттях. Залишайтеся в безпечних місцях до закінчення повітряної тривоги. Є загроза повторних ракетних ударів. Ми маємо справу з нелюдами. Бережіть себе, – написав Микола Лукашук.
Нагадаємо, раніше ми писали, що Резніченко показав, як виглядає Дніпро після атак “руського міра” (ФОТО).
Читайте також:
Автор:
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.
Блогерка з Дніпра двічі оскандалилася заявами про російський удар по…
У Синельниківському районі зафіксували спалах кишкової інфекції.
У Дніпрі через обстріл пошкоджено 10 багатоповерхівок.