Кваліфікація 200-метрівки на спині стала для Желтякова другою на Олімпіаді-2024. Однак, як і першу на дистанції 100 метрів, український плавець її не подолав — за результатами відбору став лише 20-м.
За словами 18-річного плавця, у день церемонії відкриття він захворів. Що цікаво, захворів не тільки Олександр – застудилися й інші члени команди з плавання.
“Що стало причиною такого виступу? Вважаю, що неправильно було захворіти перед цим стартом. Коли ми приїхали, у день відкриття [Олімпіади] – майже всі плавці захворіли. Але це не головна проблема була. Вважаю, що мій настрій на ці змагання був не найкращим після багатьох тижнів поганих тренувань. Не знаю, що ще сказати. Я зовсім не очікував такого результату, але як вийшло. Ми не здаємося, а будемо йти далі”.