Про це розповіли воїни 93-ї бригади Холодний Яр на своїй сторінці у фейсбук.
За словами військових, на деокупованих українських територіях вони захопили гармату «Гіацинт-С». Тепер зброя успішно працює проти ворога. Роботу затрофеїної гармати вони показали на відео. Бійці зазначають, що техніка потужна, тому треба прибирати все цінне спорядження подалі.
Перший раз як труснуло, всередині аж органи… А далі втягнувся, звик», – каже артилерист «Койот».
«Мобілізовані росіяни будуть використовуватися просто як м’ясо. Результату від їхніх атак не буде ніякого. Кількість – не завжди якість», – зазначили холодноярівці.
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.