14 березня Раїса Таран відзначила свій 100-річний ювілей.
Про це повідомляє начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.
Пані Раїса вірить, що життя – це рух. З великим серцем, щирими і добрими очима, ювілярка зустрічала гостей і приймала вітання від рідних. Вона посміхалася і раділа кожному дню життя. І вона вірить у наших хлопців і дівчат, які захищають Україну, розповів Ситниченко.
Жінка пережила Другу світову війну, і тепер знову стикається з безжалісністю і цинізмом ворогів. Але попри все, вона зберегла активність, любов до життя і впевненість у нашій майбутній перемозі.
Читайте також:
Автор:
На Криворіжжі зафіксували масовий мор риби.
На підприємстві у Кривому Розі сталася пожежа.
Чоловік заявив, що навіть не знав про розлучення зі своєю…
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.