Кошти можна використати на розвиток власної справи. Зокрема, ініціатива передбачена для тих, хто втратив бізнес та хоче його відновити. Також — хто тільки збирається його започаткувати.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
Щоб взяти участь у програмі від міжнародних партнерів та отримати кошти на бізнес, потрібно пройти реєстрацію та заповнити заявку за посиланням. Учасників відбиратимуть на конкурсній основі.
Фінансому допомогу надаватимуть за такими критеріями:
«Ми сподіваємося, що програма зробить позитивний внесок у розвиток підприємницьких ініціатив, покращення самозайнятості та збільшення доходів в українських громадах», – зазначає директорка програми гуманітарного реагування Mercy Corps в Україні Кара Бак.
Читайте також:
Автор:
Проїжджаючи Соборною площею кожен житель Дніпра бачить сучасну будівлю SPA-комплексу.…
На Дніпропетровщині знайшли нове місце для проживання переселенців.
У Дніпрі помітили велику зграю лелек.
На Робочій встановлюють нові зупинки.