Жінка агітувала за комуністичний та тоталітарний режим в одній із соціальних мереж. Там же на своїй сторінці вона розмістила фото з атрибутами державного прапора та герба колишнього СРСР та поширила публікацію серед підписників, що прямо заборонено в Україні.
У будинку пенсіонерки провели обшуки та вилучили комп’ютерну техніку, а жінці вручили повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 436-1 Кримінального кодексу України (поширення символіки комуністичного тоталітарного режиму). Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.