Сьогодні вночі на офіційному Telegram-каналі Пенсійного фонду з’явився дуже дивний допис – невідомі опублікували фото сідниць. Допис швидко видалили, але користувачі встигли зробити скріншоти, згодом цю оказію поширили інші Telegram-канали.
Уранці в Пенсійному фонді прокоментували цей допис. Там зазначили, що “це була спроба дискредитувати роботу ПФ через канал в Telegram”.
Спробу навряд чи можна назвати вдалою, принаймні діяльність Пенсійного фонду заслуговує на більш креативний підхід. Просимо не шукати в повідомленні, яке поширюється представниками окремих медіа, прихованих сенсів. Фонд в установленому порядку фінансує пенсійні та страхові виплати, житлові субсидії та пільги. Сьогодні Telegram не найбільш надійний канал інформування, але багато користувачів отримують інформацію саме з цього джерела, – йдеться у повідомленні.
Укрпошта неординарно підтримала ПФ. Представники компанії опублікували на своїй сторінці у соцмережі фото ніг у чорних колготках.
Не такими ми уявляли наші ранки, але…Пенсійний фонд, не журіться! Підтримка — наше все, – йдеться у підписі під знімком.
Читайте також:
Александра Лучка
Автор:
У Кривому Розі люди на візках не можуть потрапити до…
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров аноансував 5 нових послуг, які…
З 11 липня 2024 року в Україні заборонено продавати електронні…
У Києві збільшилася кількість загиблих внаслідок ворожого удару.