У Дніпрі в дворі на ж/м Тополя-2 з’явився яструб. За словами місцевої мешканки Анастасії, дикий птах прилетів ввечері 23 липня. Хижак всівся на одну із автівок, а потім нібито атакував жінку.
Можливо то домашній, можливо ні. Якщо то хтось загубив, то заберіть, якщо то дикий, то може хтось може підказати, які служби займаються птахами? – питає поради Анастасія.
Попри те, що це дикі птахи, яструби часто залітають на територію міст у пошуках поживи. Зазвичай пернатих можна на побачити у лісах навколо населених пунктів. Для яструба не важко спіймати свою здобич не лише між деревами, а й між міськими висоткам, тому він часто полює за голубами. Хижак не боїться людей, проте завжди поводиться обережно і уважно.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…
Дніпрянину, якого підозрюють у вбивстві Фаріон, обрали запобіжний захід.