Цікаві факти з життя заможних мешканців Катеринослава розповіли у Музеї історії Дніпра.
Заводчики не тільки вирощували птахів, а й навчали їх мелодійному співові, підсаджуючи молодих кенарів до найкращих “співців” або самостійно насвистували на дудочці своєму учневі гарні наспіви, – йдеться у повідомленні.
Власницею одного із таких “заводів” була Анна Освальд. Бізнесвумен публікувала рекламні брошури, які залишали на стовпах та у закладах Катеринослава.
За словами власниці “заводу” вчила канарок спеціальна “машина”, а для покупців відбиралися лише найкращі співаки. Що цікаво, взяти собі пташку можна було з листопада до квітня. Влітку пернатими артистами не торгували.
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.