На Дніпропетровщині знайшли унікальний гриб-паразит, який на смак нагадує курку. Про знахідку повідомив житель Кам’янського Fomin Uriy, який виявив на околицях міста цікавий гриб.
За словами грибника, йому вдалося застати сірчано-жовтий трутовик. Цей гриб – паразит, який росте на старих деревах, втім їстівний та має лікувальні властивості. Однак зрізати треба тільки молоді гриби, а потім піддати їх термічній обробці.
Сірчасто-жовтий трутовик виростає на деревах з травмами, позаяк “живиться” їхньою серцевиною. З’являється гриб ближче до травня, коли на вулиці стає тепліше.
На фото “старі” гриби, які вже не бажано вживати в їжу.
Читайте також:
Автор:
Мати 18-річного В’ячеслава, якого підозрюють у вбивстві мовознавиці Ірини Фаріон…
У Дніпрі на вулиці Космічній Peugeout 206 збив 68-річного чоловіка та…
Сьогодні у Дніпрі помітили рідкісного отруйного павука.
Сьогодні у Дніпрі сталася серйозна ДТП.