Майбутній захисник України народився 1983 року. Здобув освіту в Професійно-технічному училищі №24. Далі він почав працювати у супермаркеті Billa охоронцем.
У період із 2001 по 2003 рік боєць пройшов термінову військову службу. Із травня почав захищати Україну від російських окупантів. У загиблого залишилися брат, сестра батьки та дочка.
Прощення із захисником України призначили на 11 жовтня. Воно пройде у Кам’янському у Козацькій церкві Пресвятої Покрови. Поховають солдата на Алеї Героїв на Соцмісті.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…