Як повідомили в ГУНП в Дніпропетровській області, 78-річна жінка зникла 23 вересня. Надія Федорівна Шевчук мешкає у селиці Хащеве Новомосковського району. Три дні тому з 78-річною бабусею втратили зв’язок рідні.
Пошуком старенької займається поліція, але правоохоронці просять допомоги у мешканців області. Якщо ви впізнали жінку на фото і вам відомо її місцезнаходження, то повідомити про те можна за про це за телефонами: 102, (067) 157-38-84, (050) 949-63-10 чи іншим зручним способом.
Прикмети:
Читайте також:
Автор:
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.
Від ворожого удару по Нікопольщині постраждало вже семеро.
На Дніпропетровщині судитимуть керівницю поштового відділення, підозрювану у привласненні коштів.
Житель Дніпропетровщини закликав до обрання "нового уряду".