9 липня двох нелегалок з Вірменії затримали працівники Міграційної служби. Вони встановили, що громадянки Республіки Вірменія незаконно проживали в Україні та переховувалися від державних органів міграційного контролю.
Про це повідомили в Міграційній службі Дніпропетровської області у Facebook.
Жінок притягнули до адміністративної відповідальності та ухвалили рішення про примусове видворення з України. Зараз вони перебувають у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.
Нагадаємо, що раніше, 27 червня, працівники Міграційної служби та поліцейські виявили та затримали громадянина Республіки Узбекистан, який жив у Кривому Розі ще з 2015 року.
Читайте також:
Автор:
Війна забрала життя ще одного нашого земляка.
У Дніпрі сталася серйозна ДТП.
Дніпрянин вигадав дивний спосіб повернення боргів.
На Дніпропетровщині посилять відеонагляд.