У зв’язку із форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили), виконавчий комітет Жовтоводської міської ради повідомляє про тимчасове призупинення пільгових перевезень пасажирів у міському транспорті, – йдеться у повідомлені.
Які саме “обставини непереборної сили” вплинули на скасування пільгового проїзду не уточнюється. У коментарях зібралися обурені люди, які не розуміють, чому міськрада вдалася до такого обмеження.
Читайте також:
Автор:
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.
Від ворожого удару по Нікопольщині постраждало вже семеро.
На Дніпропетровщині судитимуть керівницю поштового відділення, підозрювану у привласненні коштів.
Житель Дніпропетровщини закликав до обрання "нового уряду".