Сьогодні, 6 лютого, на Дніпропетровщині буде гучно – з 9:00 до 15:00 у Кривому Розі промислово-виробниче підприємство буде проводити планові випробувальні вибухові роботи.
Про це повідомив Олександр Вілкул, голова Ради оборони міста.
Сьогодні з 9:00 до 15:00 промислово-виробничим підприємством будуть проводитись планові випробувальні вибухові роботи (Тернівський район). Роботи виконуються відповідно до затверджених методик та інструкцій, причин для занепокоєння немає, – зазначив Вілкул.
Але, будь ласка, не ігноруйте тривоги!
Читайте також:
Автор:
На Криворіжжі зафіксували масовий мор риби.
На підприємстві у Кривому Розі сталася пожежа.
Чоловік заявив, що навіть не знав про розлучення зі своєю…
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.