25 січня до Нікопольського районного управління поліції звернулась літня жінка та повідомила, що з її пенсійного рахунку зникають гроші. Згодом поліціянти з’ясували, що 72-річна мешканка Нікополя в жовтні минулого року попросила знайомого відновити її втрачену картку, на яку надходила пенсія.
Знайомий бабусі, отримавши доступ до персональних даних пенсіонерки, використовуючи мобільний додаток, протягом трьох місяців відправляв гроші на свою картку.
Прокурори оголосили 22-річному молодику про підозру. 21 березня обвинувальний акт відносно підозрюваного скеровано до суду.
Звертаємося до громадян – не передавайте свої персональні дані, реквізити, CVV-коди та строк дії банківських карток стороннім особам! Аферисти використовують будь-які можливості для доступу до ваших рахунків та грошей, – йдеться у повідомленні.
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.