Майже 2 тижні 39-річний злочинець жив чужим коштом. Чоловік у супермаркетах за допомогою безконтактної технології проведення платежів розраховувався чужою карткою. З рахунку потерпілого зловмисник витратив 60 тисяч гривень.
А поцупив картку чоловік у свого ж знайомого, скориставшись тим, що потерпілий міцно спав після вживання алкоголю. Згодом правоохоронці встановили зловмисника та затримали його.
За погодженням з Синельниківською окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану за ч. 4 ст. 185 ККУ.
Поліцейські закликають власників банківських карток бути уважними до умов зберігання та використання платіжних карток, а в разі втрати картки одразу повідомляти банк, щоб заблокувати можливість її використання.
Читайте також:
Автор:
Війна забрала життя ще одного нашого земляка.
У Дніпрі сталася серйозна ДТП.
Дніпрянин вигадав дивний спосіб повернення боргів.
На Дніпропетровщині посилять відеонагляд.