Про це розповів медик Влад Боднюк.
Нещодавно до станції екстреної допомоги надійшов виклик про чоловіка, який отримав хімічний опік. Прибувши на місце інциденту, медики з’ясували, що 60-річний чоловік ремонтував авто та випадково перекинув на себе ємність з кислотою.
Бригада швидкої надала постраждалому першу допомогу. Уражені ділянки промили водою, знеболили та наклали асептичні пов’язки. Після цього чоловіка ушпиталили до профільного медзакладу.
У нього діагностували хімічний опік другого ступеню обох кінцівок. У чоловіка обпечено 18% шкіри. Наразі він під наглядом лікарів.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…