За словами дніпрянки Світлани, уже більше тижня на проспекті Калнишевського стоїть підозріле авто. Жінка стверджує, що машина покинута, адже немає ніяких ознак того, що нею хтось користується.
Може вкрали, а може щось сталося, – пише Світлана.
У коментарях дніпряни стверджують, що це ймовірно автівка військових. Скоріше за все, машина зламалася і її поки що залишили тут, тому що вони бачили як власник намагався її завести, проте йому так і не вдалося це зробити.
Цю версію підтверджують місцеві мешканці та просять не хвилюватися. Хоча машина там дійсно довго стоїть, проте загрози ніякої не несе.
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.