Спортсменка із Дніпра перемогла у міжнародному турнірі з бодибілдингу

22.09.2022 12:29

Дніпрянка зайняла перше місце на міжнародному турнірі з бодибілдингу.

Новости Днепра про Спортсменка із Дніпра перемогла у міжнародному турнірі з бодибілдингу

Про це повідомили у Федерації бодибілдингу України.

Вікторія Лисенко із Дніпра перемогла на міжнародному турнірі з бодібілдингу, який цього року проходив у іспанській Севільї.

“Підопічна тренера Руслана Баштанника посіла перше місце на турнірі у бікіні серед жінок зростом до 169 сантиметрів”, – зазначається у повідомленні Федерації.

За підсумками «Арнольд Класик Європа-2022» команда України виборола 47 нагород: 42 медалі серед аматорів (21 золоту, 11 срібних, 10 бронзових) і 5 медалей у змаганнях професіоналів Elite Pro (2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що офіцер повітряних сил із Дніпра став найсильнішим у світі у міжнародних змаганнях «Арнольд стронгмен чемпіон».