Легкоатлетка із Дніпра з рекордом тріумфувала на змаганнях у Франції

05.02.2023 14:50

Спортсменка із Дніпра Ярослава Магучіх з рекордом здобула перемогу на турнірі у французькому Валь-де-Реї.
Новости Днепра про Легкоатлетка із Дніпра з рекордом тріумфувала на змаганнях у Франції

Ярослава Магучіх.

Учора, 4 лютого, у французькому Валь-де-Реї відбувся турнір серії World Athletics Indoor Tour Silver зі стрибків у висоту.

Перемогу здобула українка Ярослава Магучіх. Дівчина тріумфувала з рекордом турніру. Спортсменка показала результат 1,95 м. Висота 2,01 м не підкорилась українці з трьох спроб.

Інша українка Юлія Левченко показала результат 1,84 м і посіла третє місце. Вона поступилася срібній призерці Урте Байкстите з Литви за кількістю спроб.

Зазначимо, Ярослава виграла свій четвертий турнір у зимовому сезоні. Для Юлії – це був дебютний міжнародний старт.