Про історію бійця розповів головний лікар однієї з лікарень Дніпра.
29-річний Павло отримав важке поранення на фронті. Снайперська куля зайшла біля самого ока, трощила все на своєму шляху та зупинилася в шиї, пошкодивши сонну артерію та нерви.
Військові лікарі стабілізували стан бійця та терміново відправили його до Дніпра. Щоб врятувати чоловіка знадобилися літри перелитої крові та дві операції, які провели дніпровські судинні нейрохірурги. Вони витягли ворожу кулю з шиї Павла та буквально повернули його з того світу, зупинивши кровотечу та врятувавши нерви.
Наразі Павло потроху оговтується від пережитого, він вже може рухати руками та ногами. Поруч з ним мама, яка приїхала з Львівської області. Лікарі показали їй кулю, яка ледь не вбила її сина.
Петро сам починає ковтати, а мама тримає кулю, яка трохи не вбила її сина, та молить Бога про найшвидше одужання. Пишаюся дніпровцями, які частку себе разом з кров’ю віддають пораненим українцям. Це по-справжньому, по-людяному, – написав лікар.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі тимчасово перекриють рух вулицею Князя Володимира Великого.
У Дніпрі вчора ввечері трапилася серйозна ДТП.
У Соборному районі міста Дніпра група підозрюваних напала на 17-річного…
Російські війська зосереджують основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському…