Криворізький спортсмен завоював золото на чемпіонаті Грузії з плавання

02.05.2023 07:15

Вітаємо спортсмена з блискучою перемогою та бажаємо нових досягнень!

Новости Днепра про Криворізький спортсмен завоював золото на чемпіонаті Грузії з плавання

З 29 по 30 квітня у Грузії проходив чемпіонат з плавання. Криворізький спортсмен завоював золото та срібло. Про це йдеться на сторінці Дитячо-юнацької спортивної школи № 2.

Чемпіонат проходив у місті Тбілісі. Криворізький спортсмен Іван Жеребило виборов перше місце на дистанції 50 метрів брасом. Друге місце зайняв на дистанції 100 метрів брасом. Крім цього, спортсмен брав участь ще й в естафетному плаванні й також посів там друге місце.

Підготовкою спортсмена займалася Лілія Біла.

Новини Дніпра
    23.03.2024 15:01

Колишній керманич СК Дніпро-1 Олександр Кучер має намір судитися з…

Дніпрянин Михайло Кохан виграв Кубок Європи з легкої атлетики у метальних дисциплінах
    10.03.2024 11:43

Дніпрянин Михайло Кохан виборов "золота"  на Кубку Європи з метальних…