Жителі Кам’янського помітили в одному із парків “хмари” мошкари. Тисячі, якщо не сотні тисяч комах, роїлися на центральній алеї. Відеодокази публікують в місцевих телеграм-каналах.
Причини появи такої кількості комах невідомі. Кам’янчани припускають, що бабине літо почалося раніше, тому тисячі мошок заполонили вулиці міста, або причиною є річка зі стоячою зеленою водою, де могла завестися мошкара.
Читайте також:
Автор:
Дніпро буде зі світлом, але є й ті, кому не…
У Нікопольському районі троє поранених через масові обстріли з боку…
З'явився перелік актуальних на початок серпня вакансій.
Мешканці Дніпра, яким для лікування необхідні рецептурні лікарські препарати, мають…